Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu Reviewed by Momizat on .  Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu Osmanlıca – Türkçe Ansiklopedik Lûgat , İlk baskısı 1962 yıl  Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu Osmanlıca – Türkçe Ansiklopedik Lûgat , İlk baskısı 1962 yıl Rating:
Viranşehirin Sesi=> Ana Sayfa » e-kitap » Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu

Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu

Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu

 Osmanlıca Türkçe Ansiklopedik Lügat Ferit Develioğlu

Osmanlıca – Türkçe Ansiklopedik Lûgat , İlk baskısı 1962 yılında yapılmıştır. 60 bin den fazla sözcüğü içeren kapsamlı bir sözlük olup Osmanlıca da bulunan Arapça ve Farsça kelimeleri ve anlamlarını verir.  PDF formatında sitemizden indirebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

Giriş Sayısı : 727

Yorum Yaz


− 1 = yedi

© Copyright www.tarihsuuru.com Bu sitede yayınlanan resimler,yazılar ve diğer dökümanlar sadece bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Site sahibi ve site yazarları, bu sitede yayınlanan herhangi bir içerikten dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.Bu sitede kullanılmış olan Marka, Teknoloji ve Ürün adlarının tüm hakları ticari sahiplerine aittir.Bu sitede yayınlanan tüm yazılar/makaleler,videolar ve bilgiler yayınlandığı gibidir. Yazılardaki/makalelerdeki bu bilgilerin zaman içerisinde değişebileceğini, güncelliğini kaybedebileceğini UNUTMAYINIZ.Sitemizde yayinlanan yazıların tüm haklari sahiplerine aittir. Kısmen veya tamamen kopyalayıp kullanan kişiler hakkında cezai ve hukuki işlem yapılacaktır.Bu siteye girmiş herkes bu uyarıyı okumuş ve burada yazan şartları kabul etmiş sayılır.

Başa çık