Osmanlıca Öğreniyorum Reviewed by Momizat on .  Osmanlıca Öğrenmek için çok faydalı bir program Osmanlıca Öğreniyorum İndir  Osmanlıca Öğrenmek için çok faydalı bir program Osmanlıca Öğreniyorum İndir Rating:
Viranşehirin Sesi=> Ana Sayfa » e-kitap » Osmanlıca Öğreniyorum

Osmanlıca Öğreniyorum

Download PDF

 Osmanlıca Öğrenmek için çok faydalı bir program

Yazar Hakkında

Giriş Sayısı : 686

Yorumlar (2)

Yorum Yaz

*
Yorum yapmak için resimdeki karakterleri karşısındaki boşluğa doldurmalısınız. Resimdeki yazıları yenilemek için tıklayın.
Click to hear an audio file of the anti-spam word

© Copyright www.tarihsuuru.com Bu sitede yayınlanan resimler,yazılar ve diğer dökümanlar sadece bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Site sahibi ve site yazarları, bu sitede yayınlanan herhangi bir içerikten dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.Bu sitede kullanılmış olan Marka, Teknoloji ve Ürün adlarının tüm hakları ticari sahiplerine aittir.Bu sitede yayınlanan tüm yazılar/makaleler,videolar ve bilgiler yayınlandığı gibidir. Yazılardaki/makalelerdeki bu bilgilerin zaman içerisinde değişebileceğini, güncelliğini kaybedebileceğini UNUTMAYINIZ.Sitemizde yayinlanan yazıların tüm haklari sahiplerine aittir. Kısmen veya tamamen kopyalayıp kullanan kişiler hakkında cezai ve hukuki işlem yapılacaktır.Bu siteye girmiş herkes bu uyarıyı okumuş ve burada yazan şartları kabul etmiş sayılır.

Başa çık