Onun Babası Filmi Peygamberimizin Babası Abdullah Reviewed by Momizat on .     Onun Babası Filmi Mekke’nin büyük önderi Abdülmuttalip, büyük ilahi ikramların tanığıdır. Saklı hazineleri ve     Onun Babası Filmi Mekke’nin büyük önderi Abdülmuttalip, büyük ilahi ikramların tanığıdır. Saklı hazineleri ve Rating:
Viranşehirin Sesi=> Ana Sayfa » Tarih Filmleri İzle » Onun Babası Filmi Peygamberimizin Babası Abdullah

Onun Babası Filmi Peygamberimizin Babası Abdullah

Onun Babası Filmi Peygamberimizin Babası Abdullah

 

 

Onun Babası Filmi

Mekke’nin büyük önderi Abdülmuttalip, büyük ilahi ikramların tanığıdır. Saklı hazineleri ve zemzemi rüyasında görerek ortaya çıkarır. Ancak kendisine muhalefet edenlerin karşısında on iki yaşındaki bir tek oğluyla yalnızdır. Rabbine yakarıp, kendisine on oğul verirse, bunlardan birini kurban edeceğini vaat eder. Kabul olan duasında verdiği bu söz yıllar sonra yine rüyasında hatırlatılır. Bütün oğulları bu duaya borçlu oldukları canlarını vermekte tereddüt etmeyeceklerini söyleseler de çekilen kura tüm Mekke’yi yasa boğar. Ahlakı, cömertliği ve güzelliği ile babasının düşmanlarınca bile sevilip takdir edilen, “Mekke’nin Ay’ı” olarak meşhur olmuş, Abdülmuttalip’in de en sevdiği Abdullah’tır kurbanlık.
 

 BÖLÜM 1

 BÖLÜM 2

 

 BÖLÜM 3

 
 
 
 

 

 

Yazar Hakkında

Giriş Sayısı : 727

Yorum Yaz


− 1 = üç

© Copyright www.tarihsuuru.com Bu sitede yayınlanan resimler,yazılar ve diğer dökümanlar sadece bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Site sahibi ve site yazarları, bu sitede yayınlanan herhangi bir içerikten dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.Bu sitede kullanılmış olan Marka, Teknoloji ve Ürün adlarının tüm hakları ticari sahiplerine aittir.Bu sitede yayınlanan tüm yazılar/makaleler,videolar ve bilgiler yayınlandığı gibidir. Yazılardaki/makalelerdeki bu bilgilerin zaman içerisinde değişebileceğini, güncelliğini kaybedebileceğini UNUTMAYINIZ.Sitemizde yayinlanan yazıların tüm haklari sahiplerine aittir. Kısmen veya tamamen kopyalayıp kullanan kişiler hakkında cezai ve hukuki işlem yapılacaktır.Bu siteye girmiş herkes bu uyarıyı okumuş ve burada yazan şartları kabul etmiş sayılır.

Başa çık